Girişimimiz hakkında ;

Bilindik tost çeşitlerini zenginleştirmek hedefiyle 2017 yılında çıktığımız bu yolda ilk şubemiz olan Tostizzza Express ile faaliyete başlamış bulunmaktayız. Olumlu bir tepki olarak ; ‘’ Daha neler! bununda mı tostunu yapmışlar !?’’ şeklinde, müşterilerini şaşırtarak adeta kapalı pizza misali vegan, vejeteryan ve de klasik olarak 3 kategoride toplamış 30u aşkın çeşit ile müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız.

Firmamız şu anda ;

Tostizzza Express’le ve Tostizzza Premium olarak toplam 2 adet şubeye sahiptir.

Bayilik olarak ;

Express şube ve de Premium şube olarak 2 farklı konsepte bayilik vereceğiz, şube farkları için detaylar aşağıda belirtilmiştir. Bayilik anlamında öncelikle hedefimiz 2019 yılı sonunda 20 adet franchising bayiye ulaşmak ve her ilde daha sonra her semtte bayilik oluşturacak planlarımız projelerimiz arasında yer almaktadır.

Kendi işini kurmak isteyen cesur girişimcilere bu sayede doğru adımları atmalarını sağlayacak daha az risk ve küçük yatırımlarla bu iş fırsatını sunmuş olacağız.

 

Bayilik şartları ve fiyatı hakkında;

Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,

İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin başında durması veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmesidir. İşletmecilerimizin kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarmalarını beklemekteyiz.

Düşük yatırım bütçesine sahipseniz,

Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir. Yatırım maliyetlerimiz 20.000 TL’den başlamaktadır. Bu ücret karşılığında ise bayilerimize ;

*Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam , Firma tabelası, Promosyon ürünleri (ıslak mendil , magnet vs.), broşür ve menüler

 

‘Ben bu işi bilmiyorum, Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız,

İşletmecilerimiz hem Tostizzza işletim standartlarını ve hem de Tostizzza koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Operasyon ekibimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.


Neden insanlar tost bayiliği açmak istesin?

Değil mi, Neden tost? Aslında o kadar da çok alternatif varken, bizler neden tostun o klasikleşmiş lezzet ve de hasretinden vazgeçemiyoruz? Hatırlayanlarınız mutlaka vardır ; ilkokul çağlarımızda bir tostla ödüllendirildiğimiz hatta o tostu bir güne değil de, koca bir günü o tosta sığdırdığımız yılları unutmak mümkün mü? Hazır böyle hasret duyduğumuz bol salçalı, bol malzemeli tostları tıp ki annenizin yaptığı gibi malzemelerde de bonkör olan tost çeşitlerine TOSTİZZZA çatısı altında rastlamış iken potansiyel tüm müşterilerimizi o yıllara döndürmeye, otuz(30) un üzerinde ki tost çeşitlerini tattırmaya ne dersiniz ? Bayilik alma fırsatıyla karşılaşmışken bu fırsatı kaçırmamak en güzeli olsa gerek.

 

Sosyal sorumluluk projelerimiz ile de ilgili olarak ;

Engelsiz bir yaşamı da destekler niteliğindeki projemiz ile TOFD ve de LÖSEV dernekleriyle ortak yürüttüğümüz bu çalışmalarımız ile bizlere ulaşamayan tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışmakta varlığımızı her an hissettirmek adına bu yolda önemli adımlar atmaktayız. Bu kampanyamız yanı sıra Şehit ve Gazi yakınlarına ise ücretsiz içecek ve sokak hayvanlarına da yiyecek yardımlarımız da sosyal projelerimiz arasında yer almaktadır. Kapak projemiz ile de Çevre kirliliğinin önüne geçmenin de yanı sıra bu kapakları tarafımıza ulaştıran vatandaşlarımıza teşekkür mahiyetinde ürünlerimizden ikram ederek farklı bir projeye adımızı yazdırmanın da gururunu taşımaktayız. Bu projelerimiz hız kesmeden çeşitlenerek çoğalacaktır . Bizlerden desteğini esirgemeyen TOFD ve de LÖSEV kuruluşlarına da teşekkürü borç bilmekteyiz.

 

Ürün / Hizmet Kapsamı: Fast Food / Cafe

 Kuruluş Yılı : 2017

Toplam Çalışan Sayısı: 4

Toplam Şube Sayısı : 2

Merkeze Ait Şube Sayısı : 1

Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1

Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1

Hedeflenen Şube Sayısı : 20

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Merkezi bir yer olması en büyük önceliğimiz dükkanın küçük yada büyük olması önemli değil konseptimizi her dukkana uygulayabiliriz.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :

Telefonla ön bilgi daha sonra yüzyüze görüşme

  Bayilik / Franchise Şartları:

*Işletme deneyimi olan
*Insanlarla iletişimi iyi
*Yenilikçi
*Ekip çalışmasını seven
*Ve hedefleri olan

Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye

İsim Hakkı Bedeli : Bedel alınmayacaktır

Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 300 – 500 TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 20000 – TL

Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 40000 – TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 30000 – TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 30000 – TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 ay

Reklam Katılım Ücreti : Sosyal medya için yıllık 5.000

Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 8 ay

Ücret Karşılığında Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam , Firma tabelası, Promosyon ürünleri (ıslak mendil , magnet vs.), broşür ve menüler

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Yeni ve yenilikçi bir markayız 40’un üzerindeki çeşitlerimizle ayak üstü tost konsepti yerine insanların aileleriyle gelip vakit geçireceği bir konsept yaptık. Müşterilerimizin ortak görüşü olan tostu sadece bir tost değil lezzetli bir öğün haline getirdik.